Salvation Army Sound & Yardee Crew @ ZAZNZIHALL (Zanzibar, Chorzów 21.02.2015)


Stało się, po wielu różnych imprezach na których byłem jako uczestnik w Chorzowskim Zanzibarze wreszcie udało mi się tam zawitać z aparatem. Zajęło mi ponad rok mojej przygody z aparatem w ręce zanim sztuka ta mi się udała ale było to spowodowane raczej brakiem imprez, które by mnie tam ściągnęły. Na szczęście w końcu się udało, a to za sprawą debiutującej imprezy ZANZIHALL, ja osobiście trzymam mocno kciuki aby był to początek cyklu bo wreszcie nie musiałem jechać samochodem na imprezę i mogłem się napić piwa z fantastycznymi ludźmi, których miałem okazję poznać na przestrzeni ostatnich miesięcy :) 

Za muzykę odpowiadały zaprzyjaźnione składy, a mianowicie Yardee Crew oraz Salvation Army Sound, obie te ekipy miałem okazję fotografować podczas niedanych urodzin Jahdasa (tam Yardee było reprezentowane przez Ratka), a dodatkowo Yardee Crew w poszerzonym składzie podczas Najcieplejszego Miejsca na Ziemi a Salvation Army Sound podczas Andrzejkowe SKA&REGGAE'Night CZYLI ANDRZEJ PODAJ KLUCZE! Bawiłem się świetnie i tym bardziej mam nadzieje na kolejne edycje wydarzenia, jak już napisałem Chorzów potrzebuje, Chorzów zasługuje, Chorzów domaga się imprezy reggae i dancehall!!! 

Na koniec dziękuję chłopakom za wspomnienie oraz dedykację dla mojej osoby podczas imprezy, to dla mnie dużo znaczy. Jako introwertyk mam problemy z nawiązywaniem kontaktów z ludźmi, a fotografia pozwala mi skrócić dystans i ułatwia poznawanie kolejnych fantastycznych ludzi, część z nich była obecna w sobotę w Zanzi, Big Up ludziska!!! Rozpisałem się tym razem i trochę uzewnętrzniłem ale jako, że zdjęcia już pojawiły się na Facebooku pewnie i tak mało kto tu zajrzy :)


0 komentarze:

Publikowanie komentarza